• Mediakind Logo

  Mediakind

  Our new brand identity reflects the fantastic vision we have for our industry and for society as a whole. MediaKind has the right technologies, an outstanding team and deep media know-how – a combination that will enable us to provide the leadership our customers need during a period of great transformation to a new multiscreen, on-demand and immersive world of entertainment. We continue to imagine the unimaginable and we are motivated by the opportunity to drive the human entertainment experience further forward. We are media people. Media technology innovation runs in our system and quite simply, we are the best media-kind-of people you can see in the world.
 • Harmonic Logo

  Harmonic

  Harmonic (NASDAQ: HLIT) is the worldwide leader in video delivery infrastructure for emerging television and video services. The company’s production-ready innovation enables content and service providers to efficiently create, prepare, and deliver differentiated services for television and new media video platforms. More information is available on our website.

 • Synamedia (Cisco systems) Logo

  Synamedia (Cisco systems)

  And we’re helping PayTV operators, telcos and media companies change the way they deliver, protect and monetize their content. So they can embrace this brave new world.

 • Sencore Logo

  Sencore

  Sencore je firma sídliaca v U.S. zameraná na vývoj, výrobu a proaktívny marketing profesionálnych produktov určených na širokú paletu aplikácií televízneho vysielania.
  Vlajkovou loďou je rada prijímačov MRD umožňujúca príjem signálov na ľubovoľnom rozhraní (RF, ASI, IP) a následné dekryptovanie, dekodóvanie resp. adaptáciu použitého rozhrania. Zariadenia ucelene pokrývajú požiadavky distribúcie a kontribúcie.
  Rada VideoBridge predstavuje ucelený modulárny systém pre 24/7 monitoring a analýzu transportných tokov. Jednotlivé moduly umožňujú pripojiť a monitorovať ľubovoľné rozhranie pričom popri štandardnej analýze RF parametrov a ETR 290 101 ponúkajú aj vyhodnocovanie kvality jednotlivých služieb a mnohé ďalšie merania. Sencore tiež ponúka širokú paletu riešení pre „offline" a „portable" analýzu transportných tokov.
  Sencore pokrýva svojimi produktmi aj multiplexing/adaptáciu TS (modulárny systém DMG), OTT/IPTV (rada transkodérov TXS), satelitné a terestriálne modulátory čí videoservre TSS s funkciami ako TimeShift, DPI, channel playout alebo signal capture. Týmto však výpočet aktivít a produktov nekončí nakoľko Sencore ponúka neustálu inováciu a výbornú podporu svojich produktov.
 • České Radiokomunikace Logo

  České Radiokomunikace

  pre viac informácií pokračujte na stránky České Radiokomunikace
 • Towercom Logo

  Towercom

  pre viac informácií pokračujte na stránky Towercom
 • WorldCast Systems Logo

  WorldCast Systems

  WorldCast Systems je svetovo uznávaný poskytovateľ v oblasti TV, FM vysielania a dohľadových systémov na kľúč

  Združuje popredné značky v oblasti ako sú AudematAPTEcreso a preto WorldCast Systems ponúka širokú škálu spoľahlivých, inovatívnych a vysoko výkonných produktov pre štúdiá, vysielače a oblasť monitorovania signálového pokrytia.

  Produktová rada zahŕňa RDS kóderyaudio procesoryaudio kodekyvysielačemonitorovacie a mobilné meracie zariadeniatestovacie zariadenia s vysokou presnosťou, vzdialená správa a monitorovanie vysielačov. Zariadenia podporujú celý rad technológií, vrátane AMFMFM HD a DAB/DAB+T-DMB pre rádiá a analógové vysielanie. Ďalej DVB-T/H/SHATSCISDB-T a CMMB pre televíziu.

  Práve skupina zameraná na inovácie zaistila, že produkty WorldCast Systems boli ocenené viac ako 14 prestížnymi oceneniami na výstave NAB Show v priebehu ostatných 10 rokov.

 • Slovak Telekom Logo

  Slovak Telekom

  pre viac informácií pokračujte na stránky Slovak Telecom
 • Nevion Logo

  Nevion

  V neustále rastúcom a silno komkurenčnom prostredí profesionálneho televízneho vysielania, je schopnosť myslieť dopredu, predstaviť si, ako by veci mohli fungovať a reagovať na situácie inovatívnymi riešeniami, kľúčová. Vďaka takémuto prístupu sa stal T-VIPS globálnym lídrom v oblasti distribúcie a kontribúcie videa. T-VIPS vyvíja jednoduché, efektívne a inteligentné riešenia vysoko kvalitného prenosu videa po celom svete. Cieľom tímu je pomôcť zákazníkom zlepšiť výkon ich vlastných infraštruktúr a umožniť tak prenos služieb v čo najvyššej kvalite. T-VIPS vyrába inovatívne a flexibilné produkty, ktoré vedú priamo k zvýšeniu výkonu prevádzky a zároveň k zníženiu nákladov. 

  T-VIPS je rýchlo rastúca technologická spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie inovatívnych riešení pre distribúciu, spracovanie a monitorovanie video signálov. Ponúkané výrobky sú používané v živom vysielaní na prenos signálov medzi štúdiami, na vysielanče, na regionálne príspevkovanie, ale aj na monitrovanie a prepínanie.

  T-VIPS sa podiela na vývoji video štandardov, ako je JPEG2000, má odborné znalosti a skúsenosti v oblasti IPTV a TS multiplexovania, v spracovaní a sledovaní výsledkov "state-of-the-art" technológiu, ktorá zložitými operáciami v prenosovej sieti zjednodušuje a zachováva integritu "high-end" video streamov. T-VIPS riešenia sú využívané v mnohých náročných aplikáciách, vrátane 1080/60p3DTValternatívneho obsahu pre digitálne kiná, živé HD vysielanie športových podujatí a IP distribúcia HDTV programov.

 • TELESTE Logo

  TELESTE

  Telese je medzinárodná technologická skupina založená v roku 1954, ktorá sa špecializuje na širokopásmové systémy (káblových operátorov), video a tiež dátovú komunikáciu a služby. Skupina je aktívna v dvoch segmentoch, video a káblový operátori a sieťové služby. Teleste patrí v oboch oblastiach medzi svetovú špičku. Video je jadrom obchodných aktivít, so zameraním na spracovanie, prenos a riadenie videa a dáta pre operátorov, ktoré poskytujú video, zábavu a bezpečnostné služby koncovým užívateľom.

  V segmente videa a káblových operátorov je kladený dôraz na produkty pre širokopásmových prístupových sietí, platforiem videá služieb a aplikácií kamerového dohľadu. Network Services segmente poskytujú komplexné riešenie sieťových služieb, vrátane novej výstavby, rekonštrukcie, modernizácie, plánovanie a údržba káblových sietí.

 • International Datacasting Logo

  International Datacasting

  pre viac informácií pokračujte na stránk International Datacasting
 • DEV-SYSTEMTECHNIK Logo

  DEV-SYSTEMTECHNIK

  Rozumieme Vašim signálom!

  Zvoliť DEV, ako dodávateľa zariadení pre distribúuciu RF signálu, vyplýva z istoty, že Váš signál bute mať najvyššiu možnú kvalitu.

  DEV vyvíja a vyrába kompletný rad zariadení s vysokým výkonom a dostupnosťou RF signálu.
  RF zariadenia na prenos signálu su výrábané vo vlastnej továrni v Nemecku. Kvalita zariadení sa radí do kategórie "state-of-the-art", čiže top výrobkov.

  Zariadenia DEV umožňujú routovanie, distribúciu, zosilňovanie, kombinovanie a prepínanie RF nezávislých signálov a ich kombinácií, s možnosťou DC napájania až do frekvenčného rozsahu 26.5 GHz.

  Ako jediný zdroj partnera pre manipuláciu s RF signál pozdĺž celej cesty prenosu signálu z antény do prijímača, dodáme škálovateľné, konkurenčné ceny riešenie pre dosiahnutie plne redundantný systém, ktorý minimalizuje riziko zlyhania prostredníctvom stratou signálu.

  Väčšie prenosové vzdialenosti nie sú pre nás problém. S Optribution DEV predstavuje produktovú radu, ktorá zabezpečuje najlepšiu možnú optický prenos a distribúciu vašich RF signálov. Vaša satelitné signály dorazí bezpečne a bez chýb v prijímači kedykoľvek. S menším počtom zariadení, optimalizované funkčnosť a vynikajúci jednoduchosť použitia. - Viac

  Vo vašej infraštruktúre, ktorá znamená minimálne riziko straty signálu, menšie Rackspace požiadavky a nižšie investičné a prevádzkové náklady.

  Dajte nám svoj ​​signál, a budeme realizovať Vaše požiadavky perfektne!

 • Swedish Microwave AB Logo

  Swedish Microwave AB

  pre viac informácií pokračujte na stránky Swedish Microwave AB
 • Atecom Logo

  Atecom

  pre viac informácií pokračujte na stránky Atecom
 • Adtec Logo

  Adtec

  pre viac informácií pokračujte na stránk Adtec

PARTNERI

KONTAKT